facebook-likePragniemy bardzo radośnie ogłosić niesamowitą nowość w naszej Fotobudce! A mianowicie, już od teraz nasze fotobudki są jeszcze bardziej funkcjonalne. Dopasowujemy się jeszcze bardziej do oczekiwań naszych klientów i uruchomiliśmy możliwość wysyłania zdjęć z fotobudki prosto na Facebook-a!

Jak to działa?
To bardzo proste. Robisz swoje zabawne zdjęcia z przyjaciółmi, a po ich wykonaniu, od razu na naszym ekranie dotykowym logujesz się na swojego Facebook-a i ta dam: Twoje zabawne zdjęcia lądują na Twojej tablicy! To takie proste, a dzięki temu zabawne zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich znajomych! Goście na Twojej imprezie będą zachwyceni. Na pewno tym chętniej będą robić zdjęcia w Fotobudce. Więcej zalet zdjęć na Facebook-a gości zobaczysz sam na swojej imprezie. Zachęcamy do korzystania z tej opcji przy naszej fotobudce. Oprócz takiego udogodnienia, posiadamy bardzo ciekawą opcję z fotokodem QR na odbitkach – sprawdź!

facebook-logo

A jak wygląda to na tablicy osoby, która wysłała sobie swoją własną sesje zdjęć :) a no tak:

tablica_klienta
Nikt nie musi czekać do czasu jak Państwo Młodzi otrzymają dostęp do zdjęć – od razu na imprezie na swoim wall’u zdjęcia będą dostępne. Unikasz dzięki temu robienia swoim telefon zdjęcia i wysyłania go w gorszej jakości na tablice.