Zdjęcia z wesela to pamiątka na całe życie, dlatego fotografia jest obecnie coraz lepiej przygotowanym i obmyślonym elementem tego wyjątkowego dnia. Mowa tu głównie o tradycyjnym utrwalaniu chwil przez zamówionego fotografa.
Zwykle Państwo Młodzi decydują się także na drugi dzień imprezy, czyli poprawiny. Czasami okazują się one jeszcze bardziej udane niż samo wesele. Dlatego, aby dać gościom możliwość świetnej zabawy także podczas poprawin, proponujemy Państwu wynajem niecodziennej usługi, która doskonale bawi, czyli fotobudki. Dzięki niej poprawiny będą niezapomniane i tak samo jak wesele utrwalone na papierze.

Zobacz nasza ofertę na usługi fotobudki

Fotobudka to urządzenie, które podczas sesji trwającej około minuty, w kilkunastosekundowych odstępach, wykonuje kilka natychmiast drukowanych zdjęć. Nie są to zwykłe zdjęcia, dlatego że do ich zrobienia proponujemy wiele zabawnych gadżetów – peruki, maski, okulary, śmieszne nakrycia głowy, napisy itd. Dzięki nim zabawa jest jeszcze bardziej emocjonująca.

Nie ma limitu osób, które mogą brać udział w pojedynczym fotografowaniu. Wszystko zależy od Państwa i od Waszych możliwości, także od refleksu. Tło i personalizacja fotografii, a także czas pracy fotobudki są zawsze indywidualnie dobierane przez zamawiających. Fotobudka to także świetna pamiątka dla Państwa Młodych. Dostają oni na zakończenie Księgę Gości, a tam życzenia i fotografie wykonane chwilę wcześniej. Nie ma się co martwić, ponieważ przy każdej usłudze jest obecna obsługa, zajmująca się dbaniem o komfort gości.

Skontaktuj się

 

Zobacz kilka zdjęć