Zdjęcia to najlepsza pamiątka z każdego wydarzenia. Takimi są też imprezy firmowe, na których organizuje się coraz to nowsze atrakcje. Fotografii oczywiście też nie można sobie na nich odmówić. Okazuje się, że zamówienie tradycyjnego fotografa to nie jedyny sposób na uzyskanie niesamowitych zdjęć z imprezy. Istnieje także możliwość wynajęcia fotobudki, czyli urządzenia do wykonywania i natychmiastowego drukowania serii zdjęć, które będą nie tylko pamiątką, ale zapewnią też niebanalne spędzenie czasu.

Zobacz nasza ofertę na usługi fotobudki

Fotobudka to bardzo dobry pomysł na wyśmienitą zabawę dla pracowników firmy. Dzięki urządzeniu możliwe jest wykonywanie ujęć grupowych, na wybranym tle i, co więcej, z dodatkowymi, śmiesznymi gadżetami. Przez około minutę chętne osoby mogą wykonać maksymalnie 4 zdjęcia, mając pomiędzy nimi ok. 13 sekund na zmianę wizerunku i wybranie zabawnych drobiazgów (masek, peruk, napisów, kapeluszy itd.). Wszystko to sprawia niesamowitą frajdę i jest gwarantem najlepszej zabawy.
Czas pracy fotobudki, a także rodzaj tła oraz personalizacja zależą od indywidualnego wyboru klienta. Samo obsługiwanie fotobudki nigdy nie stanowi problemu dla zamawiającego, dlatego że zabawie zawsze towarzyszy dwie osoby, które pomagają, tłumaczą i troszczą się o prawidłową pracę urządzenia. Pozostaje tylko zamówić usługę i pozwolić pracownikom na świetną imprezę z dodatkowymi atrakcjami. Będzie ona na pewno niezapomniana.

Skontaktuj się

 

Zobacz kilka zdjęć