FAQ

Skontaktuj się

Przeczytaj małą pomoc dotyczącą fotobudki

Reprezentuję agencję eventową, chciałbym wynajmować fotobudkę swoim klientom.

Chcę, jako firma, wejść z Wami we współpracę… Super! W takim razie, czekamy na kontakt. Podeślemy osobną ofertę, materiały reklamowe oraz terminarz zleceń.

Na jaką imprezę zamówić Fotobudkę?

W tej kwestii jest całkowita dowolność klienta. Jeśli będzie trzeba, to polecimy z Tobą na Marsa, żeby zrobić kilka fotek z kosmitami. A bardziej przyziemnie, Fotobudka będzie pasowała na: wesela, studniówki, półmetki, urodziny, rocznice, sylwestra, eventy firmowe i gdzie tylko sobie tego zapragniesz.

Na jakim tle robicie zdjęcia?

Czy możemy wybrać tło do zdjęć? Bez problemu. Obecnie posiadamy ponad 10 teł do wyboru. Jednakże, jeżeli chcesz tło desygnowane pod Twoją imprezę, skontaktuj się z nami. Możesz wybrać sobie wzór, na jakim chcesz robić zdjęcia. Możemy również zamówić specjalny baner pod daną uroczystość. Wtedy baner dostajesz po imprezie i możesz z niego korzystać do woli. Dodatkowo, nasza fotobudka obsługuje technologię green-screen, gdzie możemy grafikę podłożyć komputerowo. Wtedy każde zdjęcie może mieć inne tło.

Chciałbym, żeby na zdjęciach było logo mojej firmy.

Na wybranym formacie zdjęć możemy umieścić dowolną grafikę i tekst, który Państwo wybiorą. Wystarczy pomysł. Jeśli go nie macie – my zajmiemy się tą kwestią i podeślemy propozycję wydruku na emaila.

Co jeśli fotobudka ulegnie awarii?

A jeśli coś się zepsuje podczas imprezy? Jeśli coś podczas imprezy pójdzie nie tak, nie masz co się obawiać. Obsługa fotobudki zajmie się wszelkimi problemami. Od braku odpowiedniego oświetlenia, do wymiany papieru do zdjęć itp.

Kto obsługuje Fotobudkę?

Fotobudka zostanie przywieziona na miejsce imprezy oraz rozłożona tak, aby była gotowa do użytku. Obsługa będzie przez cały czas okresu wypożyczenia. Obsługa będzie również dbała o to, aby goście się nie krępowali i robili jak najwięcej fotek. Wspólnie stworzymy nie-ziemski klimat!

Czy mogę prosić o dowód sprzedaży?

Po prostu prześlij dane na nasz adres e-mailowy, wystawimy dokument sprzedaży usługi. Działamy legalnie.

Jaki jest koszt wypożyczenia Fotobudki?

Przejdź do oferty, aby dowiedzieć się o kosztach.

Ile zdjęć mogę zrobić?

Podczas imprezy możesz trzasnąć tyle zdjęć, ile zechcesz. Jedyne ograniczenie to czas, w trakcie którego Fotobudka będzie wypożyczona.

Gdzie znajdę swoje zdjęcia po imprezie?

Dostaniesz od nas DVD ze wszystkimi fotkami, a dodatkowo będziesz miał/a dostęp do naszej galerii na stronie, gdzie za pomocą hasła otworzysz swoją galerię on-line na wieczność.

Kiedy zdjęcia będą wywołane?

Praktycznie od razu! No dobra, kilkanaście sekund musisz poczekać, ale później dostajesz zdjęcie prosto do ręki.

Co muszę przygotować samemu?

Oprócz skrawka miejsca i gniazdka na wtyczkę pod 230V, totalnie nic. Wszystko bierzemy na siebie.