Zobacz nasza ofertę na usługi fotobudki

Coraz częściej na różnego rodzaju imprezach pojawia się niecodzienna rozrywka – fotobudka. To urządzenie, które sprawia radość gościom na różnych spotkaniach, przez tworzenie wyjątkowych ujęć i natychmiastowym ich drukowaniu. Najczęściej kojarzona jest jako niespodzianka weselna, ale nie jest to jej jedyne zastosowanie. Dobrą okazją na jej wykorzystanie są też urodziny. Nieważne, czy są to 12, czy 40 urodziny – fotobudka zawsze spełnia swoje zadanie doskonale.
Zabawa w fotobudce wymaga tempa i refleksu, dlatego jest jeszcze bardziej radosna i spontaniczna. Polega ona na robieniu serii kilku zdjęć w kilkunastosekundowych odstępach czasu, przy jednoczesnym zmienianiu wykorzystywanych do ujęć gadżetów. A wybór gadżetów jest duży: od zabawnych okularów, przez maski, po różnokolorowe peruki, kapelusze, a także rozbrajająco śmieszne napisy. Zamawiający może indywidualnie wybrać tło, na jakim będą wykonywane zdjęcia, oraz personalizację, określającą imię solenizanta i datę wydarzenia. Fotobudka może pomieścić taką liczbę osób, jaka będzie w stanie ustawić się do zdjęcia, a zatem wszystko zależy od gości.
Wybór fotobudki na uświetnienie imprezy urodzinowej to świetny pomysł. Dzięki niej zabawa będzie szczególna i niezapomniana, chociażby dlatego, że solenizant otrzyma księgę gości, w której wcześniej umieszczone zostaną wydrukowane zdjęcia i życzenia.
Zdjęcie to najlepsza pamiątka każdego wyjątkowego dnia, a inna niż zwykle oprawa zdjęcia da pamiątkę, do której wraca się z jeszcze większą chęcią, dlatego zapraszamy do zamawiania i dawania radości innym.

Skontaktuj się

 

Zobacz kilka zdjęć