Każda impreza jest wyjątkowa, więc każda powinna zostać zapamiętana w wyjątkowy sposób. Aby tak się stało, warto zapewnić jej uczestnikom takie atrakcje, które na długo pozostaną w ich pamięci, sprawią, że będą się oni świetnie bawić oraz że staną się pamiątką samą w sobie.
Taką właśnie atrakcją jest fotobudka, czyli urządzenie wykonujące i natychmiast drukujące zdjęcia w zabawnych pozach, przy użyciu śmiesznych gadżetów. Może ona uświetnić każdy rodzaj imprezy: wesela, poprawiny, studniówki, przyjęcia firmowe, urodziny czy imieniny. Sprawdzi się w każdym towarzystwie i, co najważniejsze, zapewni najlepszą zabawę

Zobacz nasza ofertę na usługi fotobudki

Jej działanie polega na wykonywaniu serii 4 zdjęć w odstępach kilkunastosekundowych. Ten czas uczestnicy zabawy powinni przeznaczyć na wybranie odpowiednich gadżetów. Zestawy obfitują w różnokolorowe peruki, maski, kapelusze, okulary, napisy itd. Im szybciej, tym zabawniej, dlatego sekundy przeznaczone na przygotowanie są specjalnie dobrane do potrzeb.
Czas pracy fotobudki, a także dobór tła i podpisu pod zdjęciami pozostają w gestii klienta. Oferujemy 30 różnych rodzajów tła i mnóstwo projektów na podpis u dołu zdjęcia. Ponadto przy wykonywaniu każdej usługi pomaga 2-osobowa obsługa firmy, zajmująca się prawidłową pracą urządzenia, a także pomocą uczestnikom przy szybszym doborze gadżetów, liczeniem czasu itd.
Zapewniamy najlepszą zabawę, świetne pamiątki i niezapomniany czas spędzony ze znajomymi. Zapraszamy do zamówień na wybrane imprezy.

Skontaktuj się

 

Zobacz kilka zdjęć