1. Najlepsza atrakcja na imprezę okolicznościową!

Jeśli jeszcze się nie przekonałeś, że FOTOBUDKA to najlepsza atrakcja na imprezy okolicznościowe, to tutaj zmienisz zdanie. Zalety FOTOBUDKI są nie do opisania. Radość, emocje, adrenalina! FOTOBUDA ma to coś, czego nie może zabraknąć na twojej imprezie :) Zobacz przykładowe fotki, które znajdziesz w naszej galerii i zobacz jak bawią się ludzie z FOTOBUDKĄ!

2. Niezliczona ilość fotek!

Nie liczymy Ci ile zdjęć możesz wykonać w naszej FOTOBUDCE. To, co Cię ogranicza to tylko czas, a więc lepiej spiesz się, aby zrobić jak najwięcej fotek jesteś w stanie. Oczywiście, przekaż info swoim gościom, którzy dodatkowo sprężą się, aby zrobić jeszcze lepsze fotki!

3. Księga gości dla Was!

Ta opcja jest najbardziej mile widziana na weselach. Para Młoda, która zamawia FOTOBUDKĘ, dostaje dodatkowo album, który jest na bieżąco uzupełniany przez gości wychodzących z FOTOBUDKI. Goście proszeni są o wklejenie jednej kopii zdjęć do albumu i podpisania się w zabawny sposób. Taka pamiątka będzie długo cieszyć!

4. Gadżety, fanty, stroje, przeboje!

Czy zastanawiałeś się dlaczego większość zdjęć z FOTOBUDEK jest okraszona różnymi śmiesznymi strojami, w które ubrani są fotobudkowicze? Otóż do naszej FOTOBUDKI zawsze dołączamy zestaw super gadżetów oraz strojów, które pozwolą stworzyć niesamowity klimat fotek. Dodatkowo są dodane tablice kredowe, dzięki którym można stworzyć niecodzienną historyjkę!

6. Galeria dostępna on-line!

Jeśli chcesz wiedzieć jak wypadły wszystkie zdjęcia z imprezy, nie ma z tym najmniejszego problemu! Oprócz płytki z nagranymi fotkami, będziesz mógł skorzystać z internetowej galerii zdjęć lub na naszej stronie na Facebooku www.facebook.com/FotoBudka4u.eu

7. Najlepsza obsługa do najlepszych ujęć!

Do naszej FOTOBUDKI dołączamy super obsługę, która pomoże w korzystaniu z urządzenia. Ponadto, zaanimuje zabawę z FOTOBUDKĄ tak, aby każdy gość był w pełni usatysfakcjonowany.

8. Szybkość i jakość!

Nasza FOTOBUDKA pozwala na bieżące drukowanie zdjęć, które zostały zrobione. Wszystko w najlepszej jakości, a więc po wyjściu z kabiny czekasz kilka sekund i już widzisz efekty swojej zabawy w FOTOBUDCE. Używamy tylko najlepszego sprzętu!

9. Zachowaj fotki na długo w pamięci!

Dzięki automatycznemu drukowaniu efektów pracy w kabinie, można zachować zdjęcia na dłużej. Od razu po wyjściu cieszysz się niecodziennymi ujęciami, co sprawia, że możesz przez długi czas oglądać swoje fotki na żywo!

10. Dobra zabawa, radość i same pozytywne emocje!

Podczas imprezy, na której pojawi się FOTOBUDKA, Twoi goście na pewno będą zaskoczeni. Ale bardzo pozytywnie! Przekonaj się sam ile radości może dać takie urządzenie. Już teraz zdecyduj się na zamówienie FOTOBUDKI nie-z-tej-ziemi na swoją imprezę. Jeśli organizujesz wesele, bal maturalny, półmetek, studniówkę, imprezę firmową, czy jakikolwiek event, ta atrakcja będzie strzałem w dziesiątkę!!!