Zdjęcia to najlepsza pamiątka z każdego wyjątkowego dnia, dlatego fotograf na ślubie i weselu to podstawa. Pozostając w klimacie łapania i zatrzymywania wyjątkowych chwil na papierze, proponujemy Państwu dodatkową atrakcję wesela, czyli fotobudkę. Fotobudka to urządzenie, które można wynająć na wesele po to, aby sprawiło radość przede wszystkim gościom.
Zabawa w fotobudce jest coraz bardziej znana, cieszy się coraz większą popularnością. Polega ona na samodzielnym robieniu sobie serii zdjęć w kilkunastosekundowych odstępach czasowych, a żeby było bardziej wesoło uczestnicy mają do wyboru mnóstwo śmiesznych gadżetów, od zabawnych okularów, przez peruki aż po maski, służące śmiesznej charakteryzacji. Co ciekawe, pomysł na tego rodzaju atrakcję sprawdza się fantastycznie nie tylko wśród ludzi młodych, ale także wśród starszych, którzy bardzo chętnie biorą udział w ogólnej fotobudkowej euforii.

Zobacz nasza ofertę na usługi fotobudki

Zdjęcia drukowane są od razu, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo czekać na ich wywołanie. Fotobudkę można wynająć na dowolną ilość godzin, w zależności od potrzeb i charakteru wesela. Może być ona także prezentem od gości, a jednocześnie pamiątką dla Państwa Młodych, ponieważ otrzymują oni Księgę Gości, w której wraz z dedykacjami znajdują się zabawne ujęcia.
Firma Fotobudka4U zapewnia profesjonalną obsługę urządzenia oraz najlepszą jakość drukowanych od razu fotografii i oczywiście najlepszą zabawę dla gości weselnych.

Skontaktuj się

 

Zobacz kilka zdjęć