Okres karnawałowy to nie tylko czas na zabawę, witającą nowy rok, ale też czas studniówek. Studniówka jako jedyna i niepowtarzalna impreza w życiu powinna być odpowiednio obchodzona i zapamiętana. Temu zapamiętaniu najlepiej posłużą zdjęcia, dokumentujące wszystko to, co działo się na zabawie wśród przyszłych maturzystów.
Co ciekawe zwykły fotograf to nie jedyna obecnie możliwość na pstrykanie fotek imprezowiczom. Doskonałym pomysłem jest zamówienie fotobudki, czyli specjalnej kabiny do robienia zabawnych zdjęć. Wśród młodzieży sprawdzi się ona na pewno genialnie. Rozbawi towarzystwo, a jednocześnie pozwoli na zachowanie wyjątkowych chwil na zawsze.

Zobacz nasza ofertę na usługi fotobudki

Działanie fotobudki polega na wykonywaniu czterech ujęć w ciągu ok. minuty w odstępach 13-sekundowych. Te kilkanaście sekund to czas na bardzo szybkie dobranie przebrania. Do wyboru są: maski, różnokolorowe peruki, okulary, kapelusze itd., a także śmieszne teksty na planszach A4. Zmienienie wyglądu w parę sekund wydaje się niemożliwe? Właśnie o to w tym chodzi: im mniej czasu, tym więcej zabawy. Zdjęcia drukowane są natychmiast po ich wykonaniu.
Zapraszamy do zamówienia fotobudki na studniówkę. Oferujemy profesjonalną 2-osobową obsługę, która zajmie się kompleksowym wykonaniem usługi: pomaganiem chętnym osobom, podawaniem gadżetów, liczeniem pozostałego czasu. Fotobudka to bardzo oryginalny pomysł na dodatek do świetnej zabawy, urozmaicający wrażenia i zapewniający świetne pamiątki.

Skontaktuj się

 

Zobacz kilka zdjęć